Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

TOM 16S, Opto Switch Slave

Garancia:
2 év gyári garancia
78.280 Ft + ÁFA ( 99.416 Ft )
Menny.:db
Nem értékelt
Gyártó: Triax
Szállítási díj: 3.175 Ft
Várható szállítás: 2020. november 12.
TOM 16S, Opto Switch Slave

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Leírás

Az Optikai Multikapcsoló egyesít egy virtuális konvertert és egy integrált multikapcsolót.

Az Optikai Multikapcsoló egy beépített optikai /elektromos átalakítóval és virtuális konverterrel rendelkezik. Az összes műholdas KF és földi jel minden kimeneten megjelenik.

A Master optikai multikapcsoló egy különálló vevő egy műhold és a földi jelek vételére. Két verzió létezik, 8 ill. 16 kimenettel.

A vétel 2, 3, vagy 4 műholdra bővíthető a meglévő Master Optikai multikapcsolóhoz további Slave Optikai multikapcsolók csatlakoztatásával.

  • Könnyű üzembe helyezés a kaszkádosítható Master és Slave egységekkel
  • Minden ez egyben: virtuális konverter és multikapcsoló
  • Kompatibilis a következő optikai LNB-kel: TOL32/TOL64 vagy a földi bemenetű TOU 232 (DTT, DAB, FM)
  • Nagyon kompakt és megbízható, köszönhetően az új ASIC technológiájú chip-setnek
  • Ideális a műholdas FTTH/FTTB hálózatokhoz, mert könnyen és helytakarékosan telepíthető, koax kábel nélkül a virtuális konverter és multikapcsoló között
  • Könnyen bővíthető több műhold vételére
  • Tápegységet csak az induló Master egység igényel

Más műholdas szabványokhoz is adaptálható

Paraméterek

Csatlakozó típusa (HUN) FC/PC
Bemeneti csatlakozó (HUN) Monomode FC/PC
Csatlakozó BE (HUN) FC/PC
Csatlakozó KI (HUN) F-dugó / F-hüvely (x16)
Optikai bementi teljesítmény [dBm] -12...-3 (TOL32, TOU232) / -14...-3 (TOL64)
Hullámhossz [nm] 1100...1650
RF frekvencia sáv, horizontális polarizációk [GHz] 3.4...5.45
RF frekvencia sáv, vertikális polarizációk [GHz] 0.95...3.0
Impedancia [Ω] 75
Reflexiós csillapítás [dB] >10
DC Működési feszültség [VDC] From Master
Működési hőmérséklet [°C] -20...50
Csomagolás db. 1
A termék méretei [mm] 227 x 95 x 67.5
Csomagolás magasság [m] 0,070
Csomagolás szélesség [m] 0,265
Csomagolás mélység [m] 0,120
Csomagolási méret [m3] 0,002
Nettó súly [kg] 1,150
Csomagoló anyag súly [kg] 0,050
Teljes súly [kg] 1,200