Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

TFC30 30 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

Garancia:
2 év gyári garancia
7.140 Ft + ÁFA ( 9.068 Ft )
Menny.:db
Nem értékelt
Gyártó: Triax
Szállítási díj: 3.175 Ft
Várható szállítás: 2020. november 12.
TFC30 30 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Leírás

TFC 30 - Optikai kábel, 30 m, FC/PC-FC/PC TRIAX optikai kábelek - optikai hálózatok kiépítéséhez. Páncélozott 3mm optikai kábel G657A, LSZH. Előreszerelt kábelek könnyítik meg a telepítését. Barrel-optikai toldók biztosítják a tökéletes illeszkedést. Singlemódosú használathoz.

Paraméterek

Kábelhossz [m] 30
Csatlakozó típusa (HUN) FC/PC
Optikai Attenuation 1310/1550 0.35/0.25
Minimum hajlítási sugár - szimpla/többszörös [mm] 30/60
Átmérő [mm] 3
Szín (HUN) Szürke
Csomagolás magasság [m] 0,030
Csomagolás szélesség [m] 0,170
Csomagolás mélység [m] 0,180
Csomagolási méret [m3] 0,001
Nettó súly [kg] 0,380
Csomagoló anyag súly [kg] 0,008
Teljes súly [kg] 0,388