Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

SFP Fibre (1310nm)

Garancia:
2 év gyári garancia
57.630 Ft + ÁFA ( 73.190 Ft )
Menny.:db
Nem értékelt
Gyártó: Triax
Szállítási díj: 3.175 Ft
Várható szállítás: 2021. október 04.
SFP Fibre (1310nm)

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Leírás

SFP (Small Form - Factor Pluggable). Az IP kimenethez és bemenethez használható csatlakozó, 1310 nm-es optikai felülettel.

Paraméterek

Adatsebesség 1000
Elérhető terület [m] 2.000
Csomagolás db. 1
Csomagolás magasság [m] 0,000
Csomagolás szélesség [m] 0,000
Csomagolás mélység [m] 0,000
Csomagolási méret [m3] 0,000
Nettó súly [kg] 0,020
Csomagoló anyag súly [kg] 0,000
Teljes súly [kg] 0,020