Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

ORB 1923 Optical Receiver Node, w/return path, Mains PSU (uses OTBM)

Garancia:
2 év gyári garancia
63.060 Ft + ÁFA ( 80.086 Ft )
Menny.:db
Nem értékelt
Gyártó: Triax
Szállítási díj: 3.175 Ft
Várható szállítás: 2020. november 12.
ORB 1923 Optical Receiver Node, w/return path, Mains PSU (uses OTBM)

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Leírás

The TRIAX ORB 1923 Optikai Node kiváló és költséghatékony két irányú HFC/FTTx megoldást biztosít. Bedugható OTBM modulokkal választható ki a kívánt visszrányú konfiguráció (1310nm FP/DFB, 1550nm DFB/CWDM). Bedugható JXP modulokkal állíthatóak a kimeneti paraméterek (erősítés, tilt szabályzás). Kapcsolható AGC szabályzás.Beépített több színű LED kijelzés a könnyű bejövő optikai teljesítmény megállapításához. SC/APC csatlakozóval a bemeneten és avisszirányú kimeneten. F csatlakozós teszpont és RF kimenet. Az egyszerű konstrukció és könnyű beállítás jelentős költségmegtakarítást és egyszerű fenntartást tesz lehetővé a modern HFC elosztó hálózatban.

Paraméterek

Csatlakozó típusa (HUN) F-hüvely
Vevők száma 1
Frekvencia sáv [MHz] 47...862
Kimeneti csatlakozók (RF) (HUN) F-csatlakozó
Connector Optikai (HUN) SC/APC
Optikai bementi teljesítmény [dBm] -9.0 ... +1.0 / max. +3.0
AGC (Automatikus erősítés szabályozás) [dB] -6.0...0
Frekvencia válasz [dB] ± 1.0
Optikai Reflexiós csillapítás [dB] >40.0
Eq. Bemeneti zajtényező [pA/√Hz] <8.0
Erősítés ingadozás [dB] ± 0.75
Vételi hullámhossz [nm] 1100...1650
Kimeneti szint CTB @ 60 dB IMD (42 cs) egyenes [dBµV] 123
Kimeneti szint CSO @ 60 dB IMD (42 cs) egyenes [dBµV] 109
Kiegyenlítés JXP plug-in 0...20
Kimeneti szint stabilitás [dB] ± 1.0
Frekvencia sáv - visszirány (modultól függ) [MHz] 5...65
IP Tokozás védelmi osztálya IP 64
Reflexiós csillapítás [dB] > 18
AC Működési feszültség [VAC] 180...253
Fogyasztás (tip.) [W] 9
Mélység [mm] 75
Szélesség [mm] 107
Magasság [mm] 155
Működési hőmérséklet [°C] -20...60
Csomagolás db. 1
Csomagolás magasság [m] 0,155
Csomagolás szélesség [m] 0,107
Csomagolás mélység [m] 0,075
Csomagolási méret [m3] 0,001
Nettó súly [kg] 1,022
Csomagoló anyag súly [kg] 0,095
Teljes súly [kg] 1,117